Время выходить на старт!

Ораторська майстерність 10-12 років

 

 

Іноді ми навіть не помічаємо, як те,що нам цікаво, ми промовляємо чітко і ясно, наш голос звучить і нас добре чутно. На заняттях ораторського мистецтва, в першу чергу, завдяки ігровим формам будемо вчитись слухати себе та інших, слухати свій голос, як будується звук, як взяти на себе сміливість говорити, долати дефекти і труднощі у вимові. Викладачі використовують методики з різних шкіл акторської майстерності та мистецтва сценічної мови: артикуляційні гімнастики і вправи на ритмічність мовлення, звучання в русі, вправи для розвитку голосового та мовленнєвого апарату. Не менш важливу увагу звертаємо на спілкування одне з одним, вміння й бажання ділитись своїми думками, дозволяти собі говорити, висловлюватись. Такі заняття стануть корисними як і для майбутньої професії, пов’язаної з публічними виступами, так і для вільного відчуття кожної особистості, впевненості в спілкуванні з друзями та близькими.

Програму ведуть Алина Скорик та Олексій Доричевський.

Програма занять

1. Ознайомлення. Розминка тіла та мовленнєвого апарату. Знайомимось зі своїм голосом, як він формується. Звучання в русі. Вправи для голосу.

2. Подача звуку. Артикуляційна гімнастика. Дізнаємось, де формується кожен голосний і приголосний, як відбувається подача звуку. Вчимось направляти кожне слово. Слухаємо простір, адже він теж повен різних звуків.

3. Ритм і як він задіяний в мові. Взаємодіємо в парах і один з одним, розповідаємо про себе. Вправи на ритм, «броунівський рух», «хор і соло».

4. Побудова фраз, емоційне забарвлення. Задача і ціль. Вправи на діалогове спілкування, пробуємо говорити одну й ту ж фразу з різним емоційним ставленням. Як ціль впливає на подачу звуку, цілісність думки. Вправа «вгадай, до кого звертаюсь».

5. Художність мови. Всі отримають певні запропоновані ситуації й на основі отриманих знань: дихання, голос, подача звуку, емоції спробують себе в ролі акторів. Гра «Асоціації» та ін.

6. Фантазія. Даємо ще більше волі своїй творчості, придумуємо разом історії,підключаємо голос і звучання в просторі. Вправа «Образ і виправдання мого задуму».

7. Я редактор своєї історії. Проводимо розминку голосу й тіла, фіксуємо отримані знання, повторюючи деякі вправи. Скоромовки, дикційні вправи. Поділившись в групи, будуть запропоновані ситуації і фрази, з яких потрібно створити етюди, заодно спробувати себе в ролі режисерів та акторів.

8. Втілюємо свої домашні завдання: уривок з улюбленого твору, вірш, пісня. Артикуляційні вправи під музику, командні ігри. Ситуації з мовленнєвими кліше. Підбиття підсумків, говоримо про свої відчуття та враження.


Старт занять 28.01.

Наша адреса: бул.Шевченка 36Б.

Курс 8 занять по 2 години

Заняття по НД 12:14-14:15.

 

Вартість курсу 1900 гривень.

 

Онлайн РЕЄСТРАЦІЯ

ІНШІ ПРОГРАМИ

Новости школы

Встреча с родителями и ребятами, кто едет с нами в лагерь КАРПАТСКАЯ АКТИВАЦИЯ 10.07 в 19-00 у нас в Школе, обсудим детали, ответим на вопросы. Телефон для справки 050 4403983, 095 0411691.

Встреча с родителями и ребятами по поводу ЛАГЕРЯ в ЛИТВЕ 31.07 в 19-00 у нас в Школе. Вопросы по телефонам 050 4403983, 095 0411691.

25 июня стартовала третья смена нашего ЛЕТНЕГО ГОРОДСКОГО ЛАГЕРЯ. ПОДРОБНЕЕ

Этим летом у нас НОВЫЙ ПРОЕКТ - ЛАГЕРЬ ПРОФЕССИЙ И БИЗНЕСА В ЛИТВЕ 4-17 августа. Регистрация идет. ПОДРОБНЕЕ

И наш традиционный лагерь КАРПАТСКАЯ АКТИВАЦИЯ 14-28 июля. Остаются последние места! ПОДРОБНЕЕ

 


 

 

 

 

bigmir