Время выходить на старт!

Навички самостійної людини

 

Вік 10-12 років - період, коли дитина починає осмислювати свою доросліть, цінувати та піддавати критиці свою унікальність, порівнюючи себе з іншими та роблячи висновки щодо суспільства та світу загалом. Підлітки у цьому віці дуже допитливі, легко захоплюються різними речами, проте часто можуть відмовитися від своєї мети через брак впевненості у своїх силах. В той же час вони самі прагнуть стати більш вольовими та рішучими, бентежаться через свою неорганізованість. Дуже важливо в цей період підтримати підлітка в його прагненні до самостійності, дати можливість краще зрозуміти себе, зміцнити віру в свої можливості, навчити аналізувати причини невдач та стратегії успіху.

Наші заняття проходять у вигляді ігор та вправ, що дозволяє розібратися з мотивами своєї поведінки, вчитися поважати себе та інших, тренувати навички впевненої поведінки, розвивати лідерські якості.

 

ПРОГРАМА

1. Знайомство. Встановлення правил взаємодії у группі. Особистість та індивідуальність. Що це і чим відрізняється. Кожен учасник створює свою індивідуальну паперову піцу для знайомства з “інгредієнтами”, з яких він складається.

2. Розвиваємо самоповагу. Вчимося поважати себе та інших, виявляти толерантність.

3. Впевненість. Відпрацьовуємо навички впевненої поведінки. Вчимося говорити “Ні!”.

4. Обговорюємо, хто така самостійна людина. Граємо в гру, котра допоможе відчути себе провідним та веденим. Приміряємо на себе риси самостійної людини.

5. Справжній лідер, хто він? Розвиваємо лідерські навички. Проактивність. Розбираємо та програємо складні життєві ситуації, в яких варто виявити проактивність.

6. Як вирішувати конфлікти? На прикладі тварин розглядаємо стратегії поведінки у конфліктах. Вчимося вирішувати суперечки.

7. Вчимося співпраці. Дивимося та обговорюємо відео про вдале та невдале співробітництво. Граємо в командні ігри.

8. Ставимо цілі, визначаємо пріоритети. Вчимося позитивному мисленню. Підводимо підсумки програми.

 
Старт планується 15 квiтня.

Тривалість курсу – 2 місяці (8 занять - раз на тиждень по 2 години). 

АДРЕСА: бул.Шевченка 36Б, (з вул. М. Коцюбинського, 12).

Вартість курсу (за умови сплати до початку занять) - 1900 грн.

Заняття по неділях 14:30-16:30. 


Онлайн РЕГИСТРАЦИЯ

ДРУГИЕ ПРОГРАММЫ

Новости школы

Встреча с родителями и ребятами, кто едет с нами в лагерь КАРПАТСКАЯ АКТИВАЦИЯ 10.07 в 19-00 у нас в Школе, обсудим детали, ответим на вопросы. Телефон для справки 050 4403983, 095 0411691.

Встреча с родителями и ребятами по поводу ЛАГЕРЯ в ЛИТВЕ 31.07 в 19-00 у нас в Школе. Вопросы по телефонам 050 4403983, 095 0411691.

25 июня стартовала третья смена нашего ЛЕТНЕГО ГОРОДСКОГО ЛАГЕРЯ. ПОДРОБНЕЕ

Этим летом у нас НОВЫЙ ПРОЕКТ - ЛАГЕРЬ ПРОФЕССИЙ И БИЗНЕСА В ЛИТВЕ 4-17 августа. Регистрация идет. ПОДРОБНЕЕ

И наш традиционный лагерь КАРПАТСКАЯ АКТИВАЦИЯ 14-28 июля. Остаются последние места! ПОДРОБНЕЕ

 


 

 

 

 

bigmir