НАДІЯ АДАМЕНКО

Кандидат філософських наук, доцент. Завершила бакалаврат, магістратуру та аспірантуру філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Більше 10 років викладає у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова курси з методики навчання філософії у середній та вищій школі. Автор 40 наукових та методичних публікацій, у тому числі програм з навчання мисленнєвих навичок, розвитку критичного та креативного мислення дітей і підлітків.

З 2007 року розвиває в Україні міжнародну програму «Філософія для дітей», де філософія постає як предметом дослідження, так і засобом розмірковування про світ і орієнтації у ньому. Як експерт з даної методики вона постійно проводить семінари та тренінги для учителів, методистів, викладачів, усіх зацікавлених у розвитку рефлексивної моделі освіти в Україні.

З 2014 року Надія є ініціатором та співкоординатором проведення всеукраїнського етапу Міжнародної олімпіади з філософії для школярів у формі написання філософського есе. А також на базі Факультету філософської освіти і науки керує секцією «Філософія» Київської МАН для учнів м.Києва, практикуючи методику «Філософія для дітей».

Надія комунікабельна, творча особистість, яка надзвичайно полюбляє дискусії- запитування з дітьми «про все на світі». Які питання найбільше хвилюють підлітків, з якими труднощами вони зустрічаються в житті їй завжди підказує 14-річний син підліток.

 

Предметы

Вчимося писати есе

Ведет тренинги