Старт

02 / февраля / 2019

Направление

Саморазвитие
Лабораторія мислення 10-12
Программа

Вчимося навичкам активізації мислення, концентрації уваги, запам’ятовуванню, самоорганізації, спілкуванню, творчій уяві.

Вже не є секретом, що успіх людини залежить не так від знань, які вона має, а від здатності до навчання. Недарма концентрація уваги, аналіз великого обсягу інформації та критичне мислення вважаються одними з основних навичок 21 сторіччя. У світі, що стрімко змінюється, щодня з’являється купа інформації, серед якої важливо обрати головне.

Особливість віку 10-12 років така, що у дитини є достатня гнучкість психіки для набуття знань, але недостатнє розуміння необхідності у навчанні. Даний період має назву “зеніт допитливості”. Тому, це — чудовий вік для розвитку необхідних навичок у навчанні.

Протягом нашої програми, що має формат ігор, завдань-малюнків та відео, ми будемо розвивати основні психічні процеси: мислення, пам’ять, увага, уява, воля та інші.

Програма занять:

1. Знайомство. Розробляємо та приймаємо правила групової взаємодії. Розглядаємо, що заважає нам навчатися. Шукаємо мотивацію. Досліджуємо навички 21 сторіччя.

2. Мислення:

— вивчаємо операції мислення й одразу ж на практиці відслідковуємо, як вони працюють;

— розглядаємо типи мислення та визначаємо свій тип за допомогою тестів, дізнаємося, як це застосувати у навчанні;

— практикуємо способи активізації мислення.

3. Пам’ять. Вчимося запам’ятовувати швидко та надовго. Засвоюємо мнемонічні прийоми для ефективного запам’ятовування:

— цифр та чисел;

— імен та облич;

— іноземних мов.

4-5. Увага. Розглядаємо основні властивості уваги та діагностуємо їх. За допомогою ігрових методик починаємо розвивати ті властивості, в яких є прогалини. Опановуємо навички концентрації уваги та способи боротьби з “уявною увагою”. Граємо в “Музичні інструменти”.

6. Уява. Творчість як можливість власного прояву. Шукаємо відповіді на “вічні” запитання: Чому полуниця червоного кольору? Звідки у слона з’явився хобот? Куди подівалися динозаври? та ін.

7. Самоорганізація. Як вдало розподіляти час та сили? Ставимо цілі та вчимося їх досягати.

8. Заключне заняття. Перевіряємо рівень сформованості навичок, що розвивали впродовж програми. Підводимо підсумки.

Вартість курсу 2100 грн (повна передоплата).

Старт курсу планується 2 лютого.

Преподаватели

ДАРИНА АИТОВА

Психология